شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
در این اعتراضات نظام حاکمه ایران بر خلاف سال ۱۳۸۸ با روشنفکران و قشر متوسط شهرنشین طرف نبود، بلکه این اعتراضات از لایه‌های عمیق‌تر و گسترده‌تری نشئت ...


817
تظاهرات تیر ۱۳۹۷ تهران اعتراضاتی است که در ۳ تیر ۱۳۹۷ در بازار تهران و مناطق اطراف ... ثابت بودن قیمت نان در طول ۴ سال و افزایش ۳۰۰ درصدی هزینه نان تجمع کرده‌اند .


817
31 مارس 2018 ... اعتراف حکومتی: «سال 97، سال انتخاب بین سخت و سخت تر»و دولت باید به هر نحو ممکن از ... از دست می‌دهد و اعتراضات دی‌ماه هم نمودی از همین وضعیت است.


817
... ۱۳ مرداد ۱۳۹۷. انتخاب بر اساس تاریخ. ۱۳۹۷ ... تظاهرات در اعتراض به بیکاری و تورم در گوهردشت کرج ... «درود بر ستمگر مرگ بر کارگر» - تجمع کارگران کارخانه هپکو اراک در اعتراض به عدم پرداخت هشت ماه حقوق و مزایای معوقه خود، روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶.


817
اعتراضات شهرهای ایران تا این لحظه ۱۲ مرداد ۹۷ – ساعت ۲۳ و ۳۴ دقیقه - هم اکنون تظاهرات در کرمانشاه، تهران،گوهردشت کرج، اشتهارد، مشهد، اندیشمک و قهدریجان جریان دارد.


817
6 ژانويه 2018 ... اما کماکان این پرسش کلیدی باقی است که چرا نارضایتی های موجود، اخیرا به شکلی متفاوت با هر زمان دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران بروز کردند؟


817
12 دسامبر 2017 ... رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با اشاره به لایحه بودجه 97 گفت: روزهای باقیمانده سال 96 روزهای خوش و بره‌کشانمان است. سال 97 اشک همه در خواهد آمد!


817
تقاضای خرید طلا در ایران به بالاترین سطح در چهار سال گذشته رسید؛ خرید ۱۵ تن سکه ... گزارش نیوزویک؛ اعتراضات در شهرهای بزرگ، واکنش منفی به حکومت ایران.


817
فرارو- حسین راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه اعتراضات خیابانی روزهای گذشته ... می دهد: بودجه سال 97 عملا دعوت مردم به شورش است و حتما باید بر روی آن بازنگری شود.


817
29 دسامبر 2017 ... رسانه های گروهی از گسترش تجمع های اعتراضی مردم در ایران به گرانی قیمت ها و بیکاری به دستکم پانزده شهر دیگر از جمله اصفهان، کرمانشاه، رشت، ...