شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر the best UK Search engine


817
داستان کوتاه ثروت واقعی. مردی خسیس تمام دارایی اش را فروخت و طلا خرید. او طلاها را در گودالی در حیاط خانهاش پنهان کرد. او هر روز به طلاها سر میزد و آنها را زیر و رو میکرد. تکرار هر روزه این کار یکی از همسایگانش را مشکوک کرد. همسایه، یک روز مخفیانه به گودال رفت و طلاها را برداشت. روز بعد مرد خسیس به گودال سر زد اما طلاهایش را نیافت.


817
روزی یک مرد ثروتمند پسرک خود را به روستایی برد تا به او نشان دهد چقدر مردمی که در آنجا زندگی می کنند فقیر هستند آنها یک شبانه روز در خانه محقر یک روستائی ب.


817
25 آوريل 2013 ... در این مطلب 7 داستان کوتاه از افراد بسیار موفق – و ثروتمند – دنیا را برایتان نوشته ایم که می تواند به 7 قانون طلایی برای موفقیت در زندگی هر فرد تبدیل شوند. این افراد کارهایی کرده اند که مردم عادی از ... ریچارد برنسون، موسس شرکت ورجین: با ایجاد کار، ثروت خود را افزایش دهید. سر ریچارد برنسون از اختلال شدید در ...


817
23 جولای 2014 ... شوهـر گفت:« چه خوب، ثـروت را دعوت کنیم تا خانه مان پر از ثروت شود! » ولی همسرش مخالفت کرد و گفت:« چرا موفقیت را دعوت نکنیم؟» فرزند خانه که سخنان آنها را می شنید، پیشنهاد کرد:« بگذارید عشق را دعوت کنیم تا خانه پر از عشق و محبت شود.» مرد و زن هر دو موافقت کردند. زن بیرون رفت و گفت:« کدام یک از شما عشق ...


817
داستان کوتاه فقیر ولی ثروتمند. پسر و دختر کوچولو حسابى از سرما مچاله شده بودند. هردو لباس هاى کهنه و گشادى به تن داشتند و پشت در خانه مى لرزیدند.


817
25 ا کتبر 2017 ... روزی فقیر و ثروتمندی در راهی به هم رسیدند. فقیر که از شدت گرسنگی نای حرف زدن نداشت از ثروتمند پرسید کجا می روی؟ ثروتمند در حالی که از چاقی شدید صورتش پف کرده بود گفت:راستش قدم می زنم تا اشتها بیابم و بتوانم مجددا غذا بخورم. سپس ثروتمند به ظاهر فقیر نگاهی دقیق انداخت و پرسید تو کجا می روی؟


817
4 جولای 2015 ... داستان کوتاه درباره اهمیت و تاثیر مثبت اندیشی و خوشبینی در کار و زندگی | روانشناسی ثروت جایینو.


817
6 ا کتبر 2014 ... فوربس داستان فرصت ها را بازگو می کند. بسیاری از این افراد موفق با تنگدستی و امکانات کم دست و پنجه نرم می کردند. از جان کوم، موسس WhatsApp بپرسید که زمانی با کوپن های غذا زندگی می کرد و پس از فروش کمپانی اش به فیسبوک در ماه فوریه، به مبلغ 19 میلیارد دلار، ثروتی 7.7 میلیارد دلاری کسب کرد. پس از آن ...


817
فقر شیشه و ثروت آیینه. جوان ثروتمندی نزد یک انسانی وارسته رفت و از او اندرزی برای زندگی نیک خواست. مرد او را به کنار پنجره برد و پرسید: - "پشت پنجره چه می بینی؟" - "آدمهایی که می آیند و می روند و گدای کوری که در خیابان صدقه می گیرد." بعد آینه ی بزرگی به او نشان داد و باز پرسید: - "در این آینه نگاه کن و بعد بگو چه می بینی."


817
18 جولای 2017 ... داستان آموزنده مرد خسیس درباره ثروت اندوزی در ادامه این مطلب از فارسی ها با داستان آموزنده مرد خسیس درباره ثروت اندوزی در خدمت شما عزیزان.