شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
12 مارس 2014 ... اما آیا این شکلات ها برای بدن سود دارد یا ضرر؟ شکلات سیاه، شکلات شیری، شکلات فندقی و غیره. هر چه باشد بچه ها عاشقش هستند. البته عشق به ...


817
20 سپتامبر 2011 ... همشهری آنلاین – زهره بانی: با توجه به توصیه روزافزون به مصرف کاکائوی تلخ، بر آن شدیم تا مروری بر خواص و مضرات این ماده غذایی داشته باشیم.


817
29 مارس 2018 ... از دیگر مضرات خوردن شکلات، احساس سوزش در معده یا قلب است. ... بیش از حد شکلات باعث افزایش کلسترول خون نیز می شود و برای قلب ضرر دارد.


817
اغلب مادران باردار به خاطر ترس از اثرات سوء شکلات بر روی بدن خو و جنین از خوردن شکلات دوری می کنند.اما آیا واقعا خوردن شکلات در بارداری عوارضی بر سلامت مادران و ...


817
فواید شکلات برای کودکان ضرر شکلات برای کودکان مضرات شکلات برای کودکان, شکلات برای کودکان,مصرف شکلات برای کودکان,مضرات شیرینی.


817
شکلات تلخ فواید شکلات در خانم ها شکلات خواص شکلات,تاثیر شکلات در خلق و خوی زنان,عوارض شکلات در ... شکلات سکته مغزی در زنان را کاهش می‌دهد، از عوارض بارداری جلوگیری می‌کند، درد قاعدگی را کاهش می‌دهد و ..... آیا کفش پاشنه بلند واقعاً ضرر داره؟


817
هنگامی که درباره ترش کردن معده بحثی به میان می آوریم به غذاهایی که می خوریم ارتباط دارند چون با خوردن برخی غذاها دچار ترشی معده می شویم. اساسی ترین شیوه این.


817
26 مارس 2009 ... در شکلات سفید تنها از چربی دانه کاکائو استفاده می‌شود. ... از طرف دیگر مصرف روزانه 30 گرم شکلات تلخ فشار خون را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد وسبب افزایش حافظه نیز می‌شود .... منم موافقم آیا کاکائو برای کودک دو سال ضرر داره؟


817
31 جولای 2017 ... اسپوتنیک عربی به نقل از کارشناسان انگلیسی نوشت: آنچه عامل ضرر روحی برای مردان است نه کاکائوی موجود در شکلات، بلکه قند موجود در آن است.


817
1 دسامبر 2015 ... علاوه بار این، فواید مهم شکلات تلخ در شکلات‌های شیری وجود ندارد و شاید به این دلیل است که ... علاوه بر این،شکلات نمی‌تواند امن‌ترین ماده برای سلامت دهان و دندان باشد. .... از ساخت تلفن‌های همراه بی ضرر تا تجربه لمس اشیا به وسیله ربات‌ها.