شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
علی صادقی بازیگر طنز سینما و تلویزیون در گفت و گویی جدید از دلیل کم کار شدن در تلویزیون گفت و اینکه ترجیح میدهد در بخش نمایش خانگی حضور پیدا کند.


817
11 دسامبر 2017 ... علی صادقی گفتگو با علی صادقی به بهانه اکران خالتور و ناگفته های ... به این بهانه گفت وگویی با این هنرمند داشتیم و او برایمان از کم کاری هایش در ...


817
26 مه 2016 ... علی صادقی بازیگر سابقا پرکار سریال های طنز سیما و اغلب محصولات طنز شبکه ... شغل من بازیگری است و با توجه به شناخت مردم هر کاری نمی‌توانم بکنم. ... آن موقع احساس کردم در یک سطح بسیار پایین می‌خواهند فیلمی اکشن بسازند!


817
16 سپتامبر 2015 ... علی صادقی در نمایی از بخش‌های حذف‌شده سیگنال موجود است ... ولی متاسفانه این کار که می‌توانست قبل از سریال «در حاشیه» مهران مدیری پخش شود و ..... در روزهای گذشته بسیاری از مردم شهر آبادان به دلیل پایین بودن کیفیت آب شرب این ...


817
اما هیچ می دانید کدام بازیگر است که سابقه کار با چهار کارگردان مولف و صاحب سبک طنزهای شبانه را دارد چون نوع کار مدیری با عطاران یا م گفتگوی جنج.


817
گفتگویی با بازیگر محبوب علی صادقیعلی صادقی زاده ۱۴ آذر ۱۳۵۹ تهران بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران است پدرش ... کم کم زوایای پنهان کار هم برایم باز شد.