شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
26 جولای 2017 ... امروز در انزل وب روش های رفع مشکل باز نشدن فایل ورد نحوه بازیابی آن ... اگر یک سند ورد باز نمی شود و ارور Word was unable to read this document.


817
18 مارس 2016 ... یکی از این مشکلات باز نشدن فایل‌ ورد و به اصطلاح آسیب دیده بودن آن‌هاست. در مطلبی که پیش رو ... اگر فایل ورد باز شود... روش اول: تغییر الگوی به ...


817
24 آوريل 2018 ... در صورتی که با مشکل باز نشدن فایل در ورد مواجه شدید با کارشناسان همراه رایانه ... اگر برنامه ای از Microsoft Office بالا نمی آید مسیر زیر را دنبال کنید. ... با این روش فایل خراب تعمیر می شود اما اگر با انجام این روش مشکل حل نشد روش ...


817
احتمالا برای شما هم پیش آمده است در هنگام باز کردن یک فایل ورد ( Word ) با ... برای باز کردن فایل خراب یا فایلی که باز نمیشود امتحان کنیم اینکه سند ورد ( Word ) را ...


817
باز کردن فایل های مسدود, آموزش تصویری ورد ... به دوباره باز کردن فایلی که مسدود شده است نمایید، در می یابید که بدون هیچ گونه مشکلی باز می شود. هرچند این راهکار به طور کامل کمک نمی کند.


817
ﺑﺮاى ﺑﺎز ﺷﺪن ﻓﺎﯾﻞ. Word. در وﯾﻨﺪوزﻫﺎى. ,. Windows 7 ,Vista. : Windows 10, Windows 8. ﺑﺮاى اﯾﻦ. ﮐﺎر اول از ... type or protocol with. را اﻧﺘﺨﺎب ﮐﻨﯿﺪ . ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻮﯾﺪ ﺗﺎ ﻋﻤﻞ loading. ﺗﻤﺎم ﺷﻮد.


817
11 نوامبر 2013 ... خطاهای یک درایو می تواند باعث خرابی فایل ها یا باز نشدن یک برنامه یا فایل شود. ما در این آموزش به شما راه حلی پیشنهاد می دهیم که خطا های درایوهای ...


817
4 سپتامبر 2008 ... برنامه Word داراي ويژگي تعمير خودكار است كه مي‌تواند يـك فايل مخـدوش را كه ... خودكار است كه می‌تواند یـك فایل مخـدوش را كه باز نمی‌شـود، تعمیر كنـد.


817
2 سپتامبر 2008 ... مشكل: عـدم تـوانـایی نسـخه قدیـمی Word در باز كـردن فایل‌های ذخیره شده ... روی Style Set قرار دهید تـا مـنــوی آن بـاز شــود و روی Word 2003 كلیك كنید.


817
آموزش باز کردن ورد، اکسل، و پاورپوینت در حالت امن (Safe Mode) ... کرش و بسته شد و اگر در حالت عادی برنامه را اجرا میکردید مجددا باز میشد، در حالت امن باز نمیشود.