شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
28 نوامبر 2017 ... تصمیم گرفتیم که جمله های شخصیت های مختلف را درباره «موفقیت» ... های دیگران را کسب کنیم و به مسایل، هم از دید خود و هم از دید دیگران بنگریم.


817
10 آوريل 2018 ... جملات زیبا و پرمعنی در مورد موفقیت و انگیزه، باعث می شوند که روزها و هفته های سخت را به راحتی و با باور بیشتری پشت سر بگذاریم و شجاعت ...


817
9 مه 2017 ... آنچه در اینجا می‌خوانید، سخن بزرگان درباره موفقیت است که می‌تواند الهام‌بخش شما برای ادامه‌ی مسیری که در آن ... اما موفقیت، در دید هر کسی معنایی دارد.


817
سخنان بزرگان در مورد موفقیت ، جملات بزرگان ، سخنان حکیمانه ، جملات موفقیت امیز ، . ... ایده های دیگران را کسب کنیم و به مسایل، هم از دید خود و هم از دید دیگران بنگریم.


817
بزرگان عرصه های مختلف همیشه درباره موفقیت و نحوه دستیابی به آن سخن های ارزشمندی گفته اند. در این نوشتار زیباترین سخنان بزرگان جهان درباره موفقیت. ... کسی که از علایق خود به خاطر ترس از دیدگاه مردم، دفاع نکند؛ لایق آزادی نیست.


817
بهترین سخنان، جملات و نقل قول بزرگان و شخصیت های معروف در مورد موفقیت، هدف، انگیزه، اراده و تلاش را در قالب عکس نوشته در نیکند بخوانید و به اشتراک بگذارید.


817
17 ا کتبر 2017 ... منتخب سخن بزرگان دنیا درباره زندگی و موفقیت در این پست دناکو برایتان ... جملاتی بسیار تاثیر گذار و موثر برای خوشبختی و موفقیت در زندگی. ..... نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *. دیدگاه.


817
12 ژانويه 2018 ... سخنان بزرگان در مورد تلاش و پشتکار باعث تشویق و ترغیب کسانی می شود که این جملات را می خوانند و به کار بستن این سخنان موفقیت در زندگی را ...


817
سخنان زیبا از بزرگان در مورد موفقیت,سخنان بزرگان در مورد تلاش و موفقیت ... در این بخش آسمونی جمله های شخصیت های مختلف را درباره «موفقیت» نقل می کنیم تا با ...


817
... جهان چیست؟ سخنان، جملات و پیام های زیبا از بزرگان درباره رمز موفقیت، راز رسیدن به آرزوها و اهداف از نظر بزرگان. ... رمز موفقیت در کار و زندگی از دیدگاه بزرگان ...